21 Şubat 2014

Opel Aracım Fabrika Hatalı Arızalı

Opel Astra enjoy 1.4 140 HB otomatik aracımın sorunları yüzünden dava açtım bilirkişi inceleme yapıp raporu yazdı. Yaşadığım sorunları ve aracın problemlerini tespit edildi. 2011 otomatik olanların tüm serinin şanzımanda düzeltilemeyen yazılım hatası var. Ben ve ailem aracımın bu hatası yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşadı ve hala yaşıyoruz.

2 büyük kaza atlattık. Servise onlarca defa servise gitmek zorunda kaldım. Bir çok parça değişti düzelen sorunlarda oldu. Düzelmeyen sorunlar hala devam ediyor. Bu seriden araç alanlar araçlarını kontrol etsin. Triptonikte 1000-1500 devir arası vites değiştirin 1-2-3-4 sonra durun ekrana bakın vites ya 3 yada 2 de takılı kalır. Gaza basın kalkın 3. viteste kalkıyor.

Murat 12.317 Okunma

Cevaplar

  • Murat 02 Haziran 2014

    mahkeme sonuçlandı ve aracın iadesi kabul edildi gizli ayıplı mal olduğu onaylandı paramı iade ettiler

  • Murat 22 Şubat 2014

    şikayetlerimin devamı olarak firen diskleri 1 defa taşlandı 4 defa balata dahil değişim yapıldı.Disklerin üretimi hatalı olduğunu söyleyerek diskleri yenilediler ve yine disklerin bozulacağını söylediler ve şuan diskler tekrar bozudu 3 aydan fazladır arızalı kullanıyorum en son servis kontrolü oldu ama tamiratı ile ilgili dönüş yapmadılar ASTRA J HAYALLERİNİZİN ARABASI DÜNYA MARKASI OPEL.....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön