Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Op. Dr. Emre İlhan ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özlem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Op. Dr. Emre İlhan Yetersiz Hizmet

27.999görüntüleme
Özlem
Özlem 21 Aralık 2021 17:35
Op. Dr. Emre İlhan Yetersiz Hizmet
Op. Dr. Emre İlhan Yetersiz Hizmet

Emre ilhana iki başarısız ameliyat sonunda gittim. Kendisi olana kadar bırakmam burnunu kontrol ederim dedi. Bende inandım arkadaşımın kızını da ameliyat etti şu anda buradan gidecek iki kişide demek ki bizde sorun olursa ilgilenmeyecek diyerek vazgeçti zaten sorun yoksa tüm doktorlar iyidir sorun olursa gerçek yüzlerini gösterirler kaburgamdan parça alındı. Sabaha kadar kan kustum iki saatlik yoldan tüm kontrollere gittim eşimin işleri aksadı köprü trafiği 4.5 saat beklediğim kontrol sıralarından, bahsetmiyorum bile. Bir yıl sonra sağ taraf çöktü yağ enjeksiyonu yaptı araya pandemi girdi kontrole gidemedim gidince sağ tarafımın çöktüğünü sol taraftan nefes alamadığımı söyledim. Burnuna darbe almışsındır. Bana tuzlu çek burnuna, ben böylemi kalacağım dedim kime gidersen git ben yapmam dedi burnuma bakmadı bile şok oldum asistanı c*** hanımda şaşırdı. Sen daha kontrollere gelecek misin böyle diyerek kibarca kovdu.

On beş gün önce durumumu yazıp kendisine attığım mesaja cevap vermedi. Ben bu ameliyat için parayı ne zorluklarla biriktirdim, zaten elime ameliyat ücretinin yazılı olduğu kağıdı verirken bir araba parası bu demişti. Hipokrat yemini etmiş bir hekim olarak burnunu yaptığınız manken hanım beni gibi olsa aynı mı olurdu tavrınız. Burnumun sağ tarafı, sağ kanadı çöktü. Elimde epikriz raporu var kendisinin verdiği, burnum orada böyle değil. Buradaki doktorlar yağ enjeksiyonunun riskli olduğunu burun damarına kaçmadığı için şanslı olduğumu söylediler. Sonuç olarak paramı helal etmiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Özlem
Özlem
 

Merhaba keşke benimde sizin gibi dikkatli bakınca görülseydi insanlar direkt soruyorlar, estetik olmuş halimi? Diye Zaten sol altta yuvarlak neşter izi bile belli. Revizyon hastalarından iki kat fazla ücret alındığı için, iki kat özenilmesi gerekmez mi? Diyeceksiniz ki, neden ameliyat oldun? Kadınlar kulübü ve burada hiç şikayet yoktu. Şu anki durum her şeyi özetliyor.

Özlem
Özlem
 

Özlem hanım öncelikle geçmiş olsun hafif çökme bende de var ama çok rahatsız dikkat çekecek düzeyde değil kendim aynaya bakınca çok yaklaştığında görebileceğim düzeyse sizde de çok sorun görmedim maalesef olabiliyor bu tür komplikasyonlar bir daha tövbe ameliyat olmam geçen yıl Haziran da oldum kurtuldum