Toplam çözüm sayısı
..
Op. Dr. Cevdet Murat Akagün ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Op. Dr. Cevdet Murat Akagün Hayatımın En Kötü Tecrübesi!

43görüntüleme
Ahmet
Ahmet 16 Ekim 18:24

Bunu yazmak için 1.5 sene bekledim çünkü 1.5 senede düzelir dediler. Asistanı ve kendisi 1.5 sene geçti burnum yamuk kaldı şeklide hiç söylediği gibi olmadı. Kontrole gittiğimde yanındaki asistan of ne kadar güzel olmuş diye kendisinin bile inanmadığı yalanlar atıyor.

Kontrole gittiğimde ne yapacağız hocam diyorum gayet güzel diyor. Hocam yamuk diyorum saçma sapan bahaneler uydurup tıbbi bir şeyler saçmalayıp gönderiyor. Umarım başka hiç kimsenin günahına girmezsiniz. Estetisyenlik size göre değil.

Gelişme
Gelişme

16 Ekim 10:52

Bundan 1.5 sene önce Ankara'da Ce** M** A** ve asistanına ulaştım ve ameliyat (rinoplasti) oldum. Önce bana tamponsuz yapar doktorumuz ameliyatı dediler. Ameliyattan bir çıktım 2 tane kocaman tampon vardı bu birinci yalanları. 5-6 ay geçtikten sonra burnumun yamukluğunu fark ettim doktora kontrole gittim o yamuk halinde bile yanındaki asistan off ne kadar güzel olmuş falan diye sizi gaza getiriyor . Neyse doktor dedi ki daha bekle düzelecek tıbbi bir şeyler söyledi sonra gönderdi bunu yazmak için 1.5 sene bekledim ve inanır mısınız burnum yamuk almadığım eleştiri kalmadı. Düzeltelim dediğimizde düzeltemeyiz ek ücret falan bildiğiniz elini ver kol kalsın hesabı. Verdiğim paranın hepsi helal olmasın bir daha da kimsenin hakkını yemeyin estetisyen falan değilsiniz siz. yanıltıcısınız

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile