Op. Dr. Atilla Fesli ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Petek sonuçtan hiç memnun değil

Op. Dr. Atilla Fesli'nin Başarısız Dudak Dolgusu!

10.064
Petek
Petek 31 Ekim 2019 10:25
Op. Dr. Atilla Fesli'nin Başarısız Dudak Dolgusu!
Op. Dr. Atilla Fesli'nin Başarısız Dudak Dolgusu!
Op. Dr. Atilla Fesli'nin Başarısız Dudak Dolgusu!
+2

08.08.2019 tarihinde Atilla Fesli'ye giderek Botoks ve dudağımdaki küçük asimetri için dudak dolgusu yaptırmak istediğimi söyledim. Muayene sonucu dudaklarımın dolgun olduğunu ve dolguya ihtiyacı olmadığını söyledi. Bende kendisine dudağımın daha dolgun olmasını istemediğimi dudağımdaki küçük asimetriyi düzeltmesini istediğimi ve biraz Kontur belirginleştirmesini istediğimi anlattım. Onlar kolay yaparız dedi. Daha önce gittiğim doktor yarım tüp ile yarı fiyatına tüm dudağa dolgunlaştırma işlemi yapmasına rağmen Atilla Fesli bir tüp kullanacağını söyledi. Kendinden emin tavırları ve her zaman yaptığı işlemin arkasında olduğunu belirtmesi ile kendisine güvendim ve kabul ettim. İşlem sonrası fotoğraf çekti ancak dudak işlemden dolayı ödem yaptığı için dolgun görünüyordu. Ancak Kontur yapamadığı görünüyordu. Asimetri de hala mevcuttu. Ödem olduğu için asimetrinin şimdi diğer yönde göründüğünü iki hafta sonra kontrole geldiğimde eksik kalan yer varsa tamamlayacağını söyledi. Kontrole gittiğimde asimetrinin hala mevcut olduğunu ve Kontur olmadığını söyledim. Hatta daha önce yaptırdığım dudağı göstererek ne istediğimi anlatmaya çalıştım ancak dalga geçer gibi gülerek bakmadı bile. Ben de iyimser düşünmeye çalışarak ne demek istediğimi anladı demek ki diye düşündüm. Birkaç iğne yaparak gönderdi beni ve ödem geçince gerekirse yine bakarız dedi. Ödem geçtikten sonra çekilen fotoğrafı WhatsApp dan kendisine gönderdim ve asimetrinin düzelmemiş olduğunu söyledim. Ne görüyorsunuz burada dedim. Asimetriyi işaretlediği fotoğrafımı geri bana attı. Sonra dalga geçerek "gülünce dudağı eğri görünmeyen mi varmış" yazdı. Hiçbir işlem yapılmamış dudak için cevap bu olabilir ama siz zaten bu dudağa asimetriyi düzeltmek için işlem yaptınız dedim. Sonrasında bana yok bende öncesi sonrası video var, kullandığım malzemenin kayıtları var dedi. Ve yapamadığı dudağı da düzeltmedi, paramı da iade etmedi. Ben de öncesi sonrası fotoğrafları ekliyorum yazıma. Başta güven veren, yaptığım işin her zaman arkasındayım sözlerine inanmak benim hatam oldu demek ki. Bir hizmet karşılığı para veriyoruz ama işlem sonucunu net görmeden para ödemiş oluyoruz bu tarz işlemlere. Sonra da yasal açığın arkasına sığınanlar tarafından mağdur ediliyoruz. Maalesef yasalar estetik işlemler ile ilgili sağlığı etkileyen bir durum yoksa yetersiz kalıyor. Allah iyilerle karşılaştırsın. Ben hakkımı helal etmiyorum.

Petek
Petek13 Kasım 2019 17:19

İşlemden önce çok kolay bir işlem bu deyip yapamayınca düzeltmeyen ya da para iadesini yapmayan birinin zamanında hipokrat yemini yoktu herhalde. Allah sözünü tutan, helal para kazanan, helal haram nedir bilen, çoluğu çocuğuna ah almaktan korkan insanlarla karşılaştırsın. Ben gidip başka doktora bu işlemi tekrar yaptırmam ve para ödemem gerekiyorsa benim paramı hak etmedi. Hakkımı helal etmiyorum. 

Petek
Petek27 Şubat 2020 11:04

Parayı neden veriyoruz bu insanlara, karşılıksız mı? Bir hizmetin bedeli olarak öyle değil mi? Bana para karşılığı vaat edilen hizmet verilmedi. Ama param alındı. Ben de bu durumun bir adı var. Sizce ne oluyor?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .