17 Eylül 2013 #2016000

Onyo Tabletim Donuyor!

Onyo'dan tablet aldım. Daha ilk günden donmaya başladı. Format attım hala donuyor. Tablet 3 günlük ama bir işe yaramıyor. Firmaya mail attım cevap yok, telefondan aradım açan yok.

Ufuk 310 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk28 Kasım 2013

    Eylül ayının ilk haftası 724tikla.com adresinden ONYO tablet aldım. Tabletim 3 günde geldi fakat arızalıydı. Açılır açılmaz donuyordu. Ben de 4 gün içinde ONYO servise ürünü kargoladım ve beklemeye başladım. 3 gün sonra aradığımda bana ürünün ellerinde olduğunu ve işlemlere başladıklarını söylediler. 2 haftaya yakın geçti ürün yoktu ortada tekrar aradım. Ürünün sorununu sordular anlattım. Bana “ürünün yazılımı güncellediklerini ve test aşamasında hata verdiğini yeniden yazılım yüklediklerini” belirttiler. Birkaç gün sora aradığımda çıkan arkadaş benim adıma kayıt olmadığını söyledi. Aradılar ve tabletimi bulamadılar. Sonra tabletimin kayıp olduğunu yenisini göndereceklerini ilettiler. Uzun süre bekledikten sonra bana eski tabletimi hiç okunmadan göndermişlerdi. Ekrandaki hata aynen duruyordu. Hatta cama yapıştırdığım not bile. Ama servis fişinde tableti değiştirdikleri yazıyordu. Fakat bendeki garanti belgesi ile tabletin seri numarası tutuyordu yani eskisiydi. Tekrar gönderdim tableti ve bana 2 hafta sonra yine aynen geri geldi ve tabletiniz değişmiştir dediler. Sonra yine aradığımda yanlışlık olduğunu tekrar göndermemi istediler. Tekrar tabletimi gönderdim. 07.11.2013’te Nil Ilgın teslim almış gözüküyor ve ürünümün değişeceğini ilettiler. Ancak ayın 25’inde aradığımda ürünün değişim için başka servise gittiğini ilettiler. 18 gündür neden gitmediğini merak ediyorum. Bir de sorun biz tüketicide değil, tamamiyle üreticide ancak servise giden ve gelen ürün için 6 kere kargo parasını ben ödedim. Ve hala ürünüm ortada yok. ONYO servise ulaşmakta sürekli sorun yaşıyorum. Destek adı altındaki mail adreslerine mail atınca da bir haftadan önce geri dönüş olmuyor. Tableti oğluma doğum günü hediyesi almıştım ama çocuk hiç kullanamadı. Kargo paraları ile iki katına çıktı tablet fiyatı.

  • Onyo Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için [email protected] adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla ONYO TABLET PC

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön