20 Ocak 2014 #2244989

Onyo Tableti Değiştirmiyor!

Önce Onyo tabletimin ekranı karardı. Serviste anakartı değiştirildi. Bu sefer de Escape düğmesi menü düğmesi haline gelmişti. Kasada bir çatlak vardı, yavaş çalışıyordu. Bir süre sonra tablet kendi kendine sanki bir yerine dokunulmuş gibi çalışmaya başladı. Servise tekrar gönderdim. Tableti formatlayıp yeniden gönderdiler.


Geri geldiğinde uygulamaları yükledikçe aynı sorunlar oluştu. Bu sefer de ekranın özellikle alt bölgesine dokundukça bazen çalışmadığını fark ettim. Tekrar servise gönderdim. Bu sefer değiştirmelerini istedim. Beni arayıp 120 TL dokunmatik için para istediler. Merkezle görüştüğümde tabletin Şişli'deki merkeze gönderilmesini istediler. Buna rağmen müşteri kırığı kabul etmiyor deyip gönderdi.

Okan 367 Okunma

Cevaplar

  • Okan11 Şubat 2014

    Tableti bana geri gönderdiniz. Tablete fare bağlayıp televizyona bağlamak böylece dokunmatik sorunundan da kurtulmak istedim. Şimdi görüntü de yok.

  • Onyo Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için [email protected] adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla ONYO TABLET PC

  • Okan23 Ocak 2014

    Onyo henüz dönüş yapmadı. Hatta dikkate alacağını da düşünmüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön