16 Eylül 2013

Onyo Tabletimin Şarj Sorunu Var!

Muğla Kipa'dan 07.09.2013 tarihinde 7'' Onyo tablet aldım. Şarjını taktığımda arızalı olduğunu gördüm. 08.09.2013 tarihinde tableti değiştirmeleri için Kipa'ya götürdüm ancak kendilerinin aracı olduğunu ancak cihazı ilgili firmaya gönderebileceklerini söylediler. Bende cihazı Kipa'ya teslim ettim. Cihaz arızalı bir ürün olduğundan tamir edilerek gönderilmesini kabul etmiyorum. Fakat şuanda cihaz nerede ne durumda bilmiyorum. Firmaya da ulaşamadım.

Benim kusurum olmaksızın arızalı bir cihazın bana satılması ve değiştirilmesi için bunca prosedüre katlanmam firmaya olan güvenimi sarstı. Yeni cihazın en kısa sürede Muğla Kipa aracılığı ile tarafıma gönderilmesini talep ediyorum.

Murat 511 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı28 Ekim 2013

    arızalı ürünlerine sahip çıkarak cihazın değişimini gerçekleştirdikleri için hamle ev aletleri şirketine ve ilgilerinden dolayı müşteri ilişkilerinden büşra hanıma çok teşekkür ederim.

  • Onyo Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için [email protected] adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla ONYO TABLET PC

  • Murat19 Eylül 2013

    onyo tabletimi bu gün kipadan teslim aldım.ancak servis raporunda cihazın genel bakımı ve ayarları yapıldı,yazılım güncelleme yapıldı,şarj giriş soketi değiştirildi yazılmasına rağmen halen şarj olmama sorunu devam ediyor yarın tekrar kipa aracılığı ile servise göndereceğim.onyo firması tarafından şikayetime geri dönüş yapılmadı. tekrar ediyorum firma duyarsız davranıyor ben tamir görmüş bir ürün değil sıfır bir ürün istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön