Onyo Tabletim İnternete Girmiyor!

Cengiz K. |

Ben 23.12.2013 tarihinde forum Kipa'dan Onyo Pro space 10.1 tablet bilgisayar aldım ve sorunlarım başladı. Aldıktan sonra tablette donmalar reset atmalar ses az çıkma ve internete girmeme gibi sıkıntıların olduğunu fark ettim ertesi gün aldığım yere götürdüm ve değişim istedim.

1 günlük olmasına rağmen değişmediler firmayı arayarak sorunumu ilettim ilginç bir cevap ile bu modeli bilmiyorum ben sekreterim size yardımcı olamam dendi ve kapatıldı. Geniş yelpazesi bulunan bir şirket bu kadar basit mi anlayamadım. Teknik servis belli değil firmaya ulaşılmıyor yüksek meblağ verdik ve kendi paramızla sorun yaşamış olduk sinirlerim alt üst oldu sorunumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

İşletim Sistemi Wireless

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz K.
  30 Aralık
  22:15

  23.12.2013 tarihinde 299 tl e almış olduğum tableti cocğumun okulundan istenmesi sonucu aldım fakat bugüne kadar halen bir yetkili tarafından dönüş olmadığından ve cocuğum okulda rezil olması,gözyaşlarına dayanamadığımdan dün sinirime yenik düşerek parcaladım,nedeni ise kilitlenmesi ve kapanmaması bataryanın bitene kadar beklemek zorunda brakması. Ayrıca yetkili servisten bugün aranarak onur veya okan bey k.bakmayın isminizi hatırlayamadım beni dinlediği ve yardımcı olmak istediği için çok teşekkür ederim fakat çok geç kalındı. Onyo hatasını kabul ederek bu çilem sonucu çocuğuma yeni yılda yeni tablet gönderme cestini beklemekteyim.

 • 25 Aralık
  13:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için destek@onyo.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla

  ONYO TABLET PC