11 Şubat 2014

Onur Hava Yolları'nın Passbok Uygulama Sorunu!

Ben uçak biletimi App Store üzerinden indirdiğim Onur Hava Yolları'nın uygulamanız sayesinde passbok'a ekledim. Passbook biz görme engelli yolcular için kolaylık demek aslında. Ben bu sistemi ilk defa kullanacağım için çağrı merkezinizden bilgi almak istedim fakat oradaki çalışan: kartlarınızı passbok'a ekleyebilirsiniz fakat uçağa binmek için biniş kartı almalısınız dedi.

Madem öyle biz neden bu kartlarımızı passbok'a ekliyoruz? Bu konuda lütfen ya çalışanlarınızı bilgilendirin, ya da bu sistemi tam olarak kullanıcılara vermeden böyle bir uygulamanızla bence gündeme gelmeyin. Bu passbok uygulamasını başka firmada yapıyor. Doğrusu bu hizmeti kusursuz sağladıklarına eminim.

Burhan 401 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli yolcumuzun mesajı 487543 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza mail yoluyla dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön