16 Temmuz 2013

Onur Hava Yolları Yanan Biletlerin Ücret İadesi!

11. 06. 2013 tarihinde Diyarbakır'dan İstanbul'a iki kişilik bilet aldım. (F*** B*** ve M*** B***) Kardeşimin sağlık sorunları sebebiyle o gün içersinde İstanbul'a gidip kanser ameliyatı olacaktı. Ancak uçak 09:10 'da kalkmasına rağmen biz 08:50' de alana giriş yapmış ve işlemlerin başlaması için gişeye gittiğimizde uçak alanda olmasına rağmen, sadece kapıların kapandığını gördük. Yer görevlisi arkadaşlara durumun aciliyetini belirtmiş olmamıza rağmen, kaptan pilot durumun hassasiyetine saygı duymayıp uçağa binemedik.

Bilete, bir gün sonrasına erteme işlemi yapmadılar. Dolayısıyla yeni bilet almak zorunda kaldık. Yanan biletlerin iadesini yapmadılar. Ücret iadesi istemekteyim.

Diyar 102 Okunma

Cevaplar

  • Diyar 16 Temmuz 2013

    Merhaba, Şikayetimle ilgili belirtiğiniz müşteri hizmetleri ve ilgili mail adreslerinden sorunum hakkında tatmin edici cevap yolanılmaıştır. Dolayısıyla şikayet siteleri aracılığıyla sorunumu iletme gereği duydum. Kurumsal firmaların bir çoğunda (bende müşteri ilişkileri yöneticiliği görevinde bulundurm.) müşteri memnuniyeti ve bağlılığı çerçevesinde iadeler yapıldığına tanık oldum. Tekrar belirtirimki yanan uçak biletlerinin ücret iadesinin tarafıma yapılmasını isterim. Teşekkürler&İyi çalışmalar.

  • Onur Air Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Değerli yolcumuza 277602 bildirim numarasıyla 13/06/2013 tarihinde Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından cevap dönülmüştür. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön