Onur Hava Yolları Ücret İadesi 1 Aydır Yapılmadı!

Arslan O. |

Oğlum Samsun'da annesiyle beraber yaşıyor ve okula gidiyor. Her yaz tatilde bana geliyor. Kendisi 10 yasında. 5 yıldır Onur Hava Yolları ile İstanbul'dan Samsun'a gidiş aynı uçakla'da geri dönüş bileti aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Annesi Samsun havalimanı'na getiriyor aynı uçakla geri dönüyordum. Ama bu yıl maalesef İstanbul'dan bilet aldım, tek kişi gidiş aynı uçakla çift kişi dönüş.

İstanbul'dan Samsun'a giden uçak 2 saat geç kalktı rötar yaptı ve Samsun'a indiğimizde Onur Hava Yolları gişesi kapanmış memur evine gitmiş. Biletimi gişe kapalı olduğundan vize yaptırmadığım için tekrar farklı firmadan bilet alıp geri gelmek zorunda kaldım. Şimdi firmaya diyorum ki geri oğlumla birlikte geri dönüş biletinin parasını verin! Beni 30 gündür bekletiyorlar. Onur Hava Yolları firması hakkında şikayetçiyim. Ulaştırma Bakanlığı olarak bana yardımcı olacağınızı düşünerek bu şikayeti yaptım.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arslan O.
  18 Ağustos
  18:10

  22.08.2016 günü hakkınızda hem maddi hem de manevi daav açacağım bilginiz olsun.

 • 12 Ağustos
  11:41

  Değerli yolcumuzun mesajı 2697702 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından dönüş yapılmıştır.

  Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza crm@onurair.com adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü