23 Eylül 2013

Onur Hava Yolları Uçağa Alınmama!

01. 09. 2013 tarihinde 14:40 İstanbul Diyarbakır uçağına 30 dakika öncesinde sırada olmama rağmen alınmadım. Üstelik ilk çağrı ve kapının açılışı ben sırada iken yapıldı. Öncelik verip bizi alabilirlerdi ancak Diyarbakır seferi için farklı bir sıra oluşturulmamıştı. Üstelik mağdur olan 5 kişiydik. İsteselerdi bizi çok rahat uçağa alabilirlerdi ancak alınmadık. Bir sonraki sefer için herhangi bir yardımda da bulunmadılar. Yani bir indirim ya da başka bir şey olmadı.

Göz göre göre biletimiz yandı , biz orada olduğumuz ve uçak kalkmadığı halde uçağa alınmadık. Hiçbir yardımda bulunmadıkları için aynı gün 5 imizde THY ile 360 'şar lira ödeyerek uçtuk. Ki bu hareketlerinden sonra Onur Air ile uçamazdık.

Yasemin 141 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 356705 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza mail yoluyla dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön