21 Eylül 2013

Onur Hava Yolları Uçağa Alınmadık!

01.09.2013 tarihli 14.40 İstanbul-Diyarbakır seferinde 30 dk öncesinde orada bulunmamıza rağmen sitemin kapatıldığını öğrendim ve check-in yaptıramadım. Üstelik bagaj sırası beklerken ilk çağrı yapılmış ve kapı daha yeni açılmıştı. Ayrıca benimle birlikte 4 kişi daha vardı. Buna rağmen bizi uçağa almadılar. İşlem yapamadıklarını ve biletlerimizin iptal olduğunu söylediler. Bir sonraki sefer için herhangi bir indirim yapıp yapamayacaklarını sorduğumuzda indirim yapamayacaklarını söylediler ve bizi orada mağdur ettiler.

Aynı gün 361 liraya başka bir firmadan uçak bileti almak zorunda kaldım ve Onur Hava Yolları hiçbir şekilde ödeme yapmadı.

Ece 122 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi23 Eylül 2013

    21/09/2013 tarihinde 355789 bildirim numarasıyla yolcumuza mail yoluyla dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

  • Ece 22 Eylül 2013

    Bana hiç bir şekilde dönüş yapılmadı.Bir de buraya dönüş yapıldığını yazıyorlar.Bu kadar da olmaz.Bi daha asla bu firmayı kullanmayacağım.Onur Hava Yolları kaliteli bir firma olmadığını beni halen mağdur ederek bir kez daha kanıtladı.Kimseye tavsiye etmiyorum.Bir sonraki biletimi sırf bundan dolayı bu firmadan almadım ve arkadaşlarıma da aldırtmadım.Benimle birlikte dört kişi daha mağdur oldu.Acaba biletlerimizin ücretleri nereye gitti.Biz bunu helal etmiyoruz.

  • Onur Air Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 355789 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön