17 Mayıs 2013

Onur Hava Yolları Telefonları Açmadıkları İçin Biletimi Erteleyemedim!

Geç kaldığım biletimi ertelemek için Onu Air telefonunu aradığımda ulaşamadım, hava alanına gittiğimde 25 dakika vardı ve herhangi bir yoğunluk olmamasına rağmen uçağa alınmadım ki uçak rötarlıydı zaten. Koca hava alanında yarın saat boyunca bir tane görevliye ulaşamadım. Yarım saat boyunca aradığım müşteri hizmetleri telefonu açıp konuşmadan yüzüme kapattı. Sonra hava alanındaki güvenlik görevlisi Onu air görevlisine telefonla ulaştı fakat biletimizin promosyon bilet olmamasına rağmen başkasına satıldığını öğrendim.

O sırada bir çalışana ulaştım. O da bana saygısızca mesaisinin bittiğini beni dinlemeyeceğini söyledi. Bıraktığım şikayet kaydı da yok edildi. Aradığımda şikayet kaydınız yok diyorlar.

Ali 132 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 253340 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön