17 Kasım 2014

Onur Hava Yolları Tarifeli Uçuşun İptali Belirsizliği!

0850 210 6687 No. ile görüştüm; 01.12.2014 tarihine kadar olan Ankara Diyarbakır uçuşlarının iptal olduğunu, müşterilere paralarının iade edileceğini ama bu tarihten sonraki uçuşların iptalinin belli olmadığını söylediler.

Hal böyle iken; başka bir firmadan uçak bileti alsam ve Onur Hava Yolları uçuşu iptal olmasa, başka firmadan aldığım bilet yanacak, param boşa gidecek. Başka firmadan bilet almasam beklesem ve son gün Onur Air iptal oldu bilgisi gelse bu sefer de başka firmadan alacağım bir iki gün sonraya bilet fiyatları dudak uçuklatır.

Kesin bir bilgi istiyorum, aksi halde hem nakit hem de zaman kaybım olacak. Şuan kararsız ve mağdur durumdayım. Uluslar arası bir firma da böyle yaparsa...

Hayati 823 Okunma

Cevaplar

  • Hayati 04 Aralık 2014

    müşteri temsilcilerinin birbirinden haberi yok,hepsi farklı bişey konuşuyor ve beni haksız olduğuma inandırmaya çalışıyorlar. Bi daha ONUR AIR'mi -uzak olsun-!!!

  • Onur Air Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli yolcumuzun mesajı 860697 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcumuza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön