Onur Hava Yolları Sorumluluğunu Yerine Getirmiyor!

Galip D. |

K26.07.2014, 08.30 İzmir-İstanbul uçuşuna internetten kredi kartım ile bilet almıştım. Bilet alırken bankadan alım için onay şifresi geldi, alım onaylandı yazısını okudum. Lakin alımdan sonra bilet bilgilerini içeren ne bir e-mail, ne de bir SMS gelmedi. Gelir ümidiyle bekledim. Gelmeyince uçuştan bir gün önce 25.07.2014 tarihinde firmayı arayıp, uçuş bilgilerinin gelmediğini, PNR numaramı öğrenmek istediğimi söylediğimde uçuşun 25.07.2014, 08:30'da olduğunu ve biletimin tamamen yandığını söylediler!

Onur Hava Yolları yasal sorumluluğu olan müşteriyi bilgilendirmediği için ben mağdur olmuş oldum ve biletim boş yere yanmış oldu. Bunların hepsi firmanın bilgilendirmemesinden kaynaklandı. Hukuki süreç başlatacağım...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Bilet İşlemleri Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Galip D.
  04 Ağustos
  23:48

  Müşteri departmanından bana ulaşılmaya çalışılmadı ve verilen numarayı defalarca aramama rağmen kimse cevap vermedi. sayın sorumlular benim mağduriyetim giderilecek mi, yoksa böyle kısır bir döngüde dönüp gidecek miyiz?

 • 01 Ağustos
  11:12

  Değerli yolcumuzun mesajı 708991 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır.

  Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza crm@onurair.com.tr adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü