Onur Hava Yolları Sıcaktan Piştik, 45 Dakika Sebepsiz Bekledik!

Safiye K. |

28 Şubat 2016 günü 17.55 Malatya - İstanbul uçuşumuz vardı. Yolculukta ben eşim ve sekiz aylık bebeğimle yolculuk ediyordum fakat uçağın içi o kadar sıcaktı ki havalandırması o kadar kötüydü ki çocuğumla birlikte piştik, zavallı çocuk su içinde kaldı sıcaktan uyuyamadı ve uçakta mızmızlanmaya ve ağlamaya başladı.

Bugün de hasta olmasından endişelenmekteyim. Ayrıca uçak Atatürk Havaalanına 19.45'te iniş yapmasına rağmen uçağın içinde hiçbir anons ve bilgilendirme yapılmadan tam 45 dakika bekledik. Bu sırada havalandırmada motorlar durduğu için kapandığı söylendi. Kabus gibi bir yolculuktu. Böyle işletme böyle bir yolculuk yapmak istemiyorum artık başka havayolu firmasını tercih edeceğim...

Etiketler :

Uçuş Hizmetleri Personel Davranışı Koku/Nem/Sıcaklık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  09:12

  Değerli yolcumuzun mesajı 2243290 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcumuza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

  Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza crm@onurair.com.tr adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü