06 Nisan 2013

Onur Hava Yolları Para İadesi İstiyorum!

25 Mart günü uçuşumuz vardı. Yüzümden operasyon geçirdiğim ve dikişlerim olduğu için uçağa binemeyeceğimi, bileti açığa aldırabileceğimizi söylediler. Bizde doktor raporu elimize ertesi gün geçer diye 50 tl farkla bileti ertesi güne aldırdık. Fakat o sırada arkadaşım doktoru aradı. Doktorum binebilirsin deyince gişedekilere de durumu söyleyince bana sorumluğu alıyorum diye kağıt yazdırarak binebilirsin denildi.

Uçağın kalkmasına 20 dakika kaldı bileti tekrar eski zamana aldırdık fakat 50 tl yi geri ödeyemeceklerini söyledi satıştaki bey, üstelik gişeyi de terk etti. Kıbrısta öğrenciyim Onur Air'i sürekli kullanıyorum. Telefonla müşteri hizmetlerini babam arayıp durumu anlattığı halde ilgilenilmedi.

Melike 92 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 231060 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön