01 Şubat 2014

Onur Hava Yolları Online Bilet İptal Etme Sorunu!

Uçuşa 12 saatten önce biletimi internet üzerinden iptal etmek istedim, ama iptal butonuna her bastığımda sayfa Error hatası verdi. Az önce tekrar denedim yine aynı hata, Baktım iptal olacak gibi değil Onur Hava Yolları müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirdim ancak bu arada uçuşa 12 saatten az bir zaman kaldığı için bilet bedelinin % 30'u kesinti yapıldı.

Eğer Onur Air'in iptal sayfası hata üstüne hata vermeseydi yalnızca %10'luk bir kesinti olacaktı. Bununla beraber müşteri temsilcisinin verdiği şikayet numaralarını da açan yok, çalıp çalıp meşgule düşüyor. Mağdur edildim, %20'lik haksız kesintinin iadesini talep ediyorum...

Uğur 424 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 01 Şubat 2014

    Tarafıma olumlu bir cevap verilmemiştir: "Sistemlerimizde bir sorun yok, sizin elinizde hatanın olduğuna dair ekran görüntüsü varmı?" diyorlar, hayır ekran görüntüsü yok, olsa bile farketmez ona da bir kulp bulursunuz zaten.. Böyle müşteri anlayışı olamaz. Bileti alırken tıkır tıkır çalışan sistem, iptal etmeye gelince hata üstüne hata vermesi yetmiyormuş gibi hatalarınıda kabul etmiyorlar. ilk konuştuğum müşteri hizmetleri yetkilisi "explorer dışında bir tarayıcı kullanıyorsanız, bazen hata verebiliyor" dedi, kendinizle bile çelişiyorsunuz.

  • Onur Air Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli yolcumuza 478311 bildirim numarasıyla 01/02/2014 tarihinde Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından cevap dönülmüştür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön