18 Ocak 2014

Onur Hava Yolları Nitelikli Bilet Uygulaması!

31.10.2014 tarihi için İstanbul'dan Elazığ'a gitmek için Onur Hava Yollarından uçak bileti aldım. Bileti düzenlerken en son adımda nitelikli bilet uygulaması diye birşey çıktı (aşağıda ekran alıntısı olarak ekledim) okudum, şartları uygun geldi ama ne olur ne olmaz diye sözleşmenin tam metnine bakayım dedim ama öyle birşey bulamayınca herhalde maddeler bu kadar dedim ve uygulamayı kabul ettim.

Ne yazık ki biletimin tarihini değiştirmek isteyince ekstra para ödediğim uygulamanın firmanın anlatmış olduğu kadar masum olmadığını söylediler.

Uygulamada şart olarak yer almamasına rağmen rapor felan olmadan biletimi iptal edemiyormuşum. Sende temiz firma değilmişsin Onur Air...

Vedat 580 Okunma

Cevaplar

  • Vedat 21 Ocak 2014

    Onur Hava Yollarının sitede bilet alırken görünür bir yere sözleşmeleri ile ilgili bir link koymaması yada müşteriyi sözleşme şartlarını okumaya yöneltmediği için iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

  • Onur Air Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli yolcumuza 464967 bildirim numarasıyla 18/01/2014 tarihinde Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından cevap dönülmüştür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön