28 Ağustos 2013

Onur Hava Yolları Nitelikli Bilet Fiyaskosu!

Onur Hava Yollarından internet üzerinden nitelikli bilet aldım. Nitelikli bilet özelliği olarak 1 saatlik rötar için 50 TL ödeyeceği yazıyordu. Uçak 1 saat rötar yaptı. Bilet satış ile görüştük. 4 saatten sonra her 1 saat için 50 TL ödeyeceklerini söylediler. Sözleşmede yazdığını söylediler. Sözleşmeyi inceledim. Siz saat başı 50 TL vereceğiz diyerek uzun bir sözleşme içine böyle bir madde koyamazsınız.

Bu müşteriyi yanıltmaktır. Havayolları ve Tüketici heyeti üzerinden dava açacağım. Nitelikli bilet tablosuna ufak da olsa bu konuda yazı yazmanız gerekirdi. 1 saat geciken uçak için 50 TL ödeme talep ediyorum. Aksi durumda tüketici heyetine gidip mahkemeye vereceğim.

Emre 793 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 335392 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza mail yoluyla dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön