24 Nisan 2013

Onur Hava Yolları Müşteriye Yardımcı Olacak Muhatap Bulamadık!

İnternet üzerinden uçuştan bir hafta önce ablam için satın aldığım bilette dalgınlıkla ablamın kızlık soyadını yazmışım. Ta ki uçuş saatine kadar bu yanlışlığı farketmedim. Çarşamba havaalanında bu durum farkedildi ve biletin iptal olacağı kesinlikle yapacakları bir şey olmadığını söylemişler. 82 TL ye aldığım İstanbul biletin 53 TL'sını hesabıma yatırdılar.

Geri kalanı cezai işlem olarak kestiler. Buna da razı olduk ama yeni bileti 152 TL ye sattılar. Gerek müşteri temsilcileri gerek Çarşambadaki onur görevlileri hiç yardımcı olmadılar. Düzelmez deyip kesip attılar ama daha sonra öğrendim ki, havaalanında polisten GBT çıkartılıp kızlık soyadı onaylanıyormuş ve bilet geçerli oluyormuş.suç kimin acaba.

Ersin 131 Okunma

Cevaplar

  • Ersin24 Nisan 2013

    tabiki çözüm yerine kendi lehlerine olan bildik kurallardan bahsetiler.başka bir müşteri hizmeti görevlisinden gbt kaydının düzeltme niteliği taşıdığını öğrendiğimi söylediğimde,her havayolu şirketinin kendine ait kuralları vardır dediler.yani sonuç olarak ''bizim kuralımız böyle işinize gelirse'' niteliğinde bir cevap aldım.82 tllik biletin 150 tl ye malolduğu gerçeği değişmedi mağdur olan yine müşteri oldu.tek kazancım onur air şirketinin yakınından dahi geçmemiz gerektiğini öğrendim.buda herkese küpe olsun.

  • Onur Air Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 235687 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön