13 Haziran 2015

Onur Hava Yolları Koltuk Parası!

Onur Hava Yolları online check-in sırasında ekstra olarak 5 TL koltuk parası istiyor. Onaylayıp ödeme sayfasına geçince miktar 15 TL'ye çıkıyor, yani üç katı. Hem bilet alıp parasını ödedikten sonra ilave para istenmesi yanlış hem de 5 TL yazıp ödeme sayfasında 15 TL'ye çıkartmak soru işaretleri ile dolu bir olay.

Koskoca bir havayolu şirketinin bu tip basit yöntemlerle ve yanıltma yolu ile müşterisinden para alması bizim için hem çok şaşırtıcı hem de çok üzücü olmuştur. Maalesef müşteri hizmetlerinden de tatmin edici bir cevap alamadık. Başlangıçta bilet alırken "ayakta gitmek için" mi alıyoruz bu bileti, bilet satmak zaten otomatik olarak koltuk satmak değil midir?

Mustafa 912 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi13 Haziran 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 1126630 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcumuza en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön