20 Mart 2013

Onur Hava Yolları Kayıp Bagaj!

18. 03. 2013 günü saat 07. 45 uçağıyla İstanbul Atatürk Havalimanından İzmir Adnan Menderes Havalimanına seyahat etmek için bagajımı ilgililere teslim ettim. İzmir Havalimanında bagajımı teslim aldığımda bavulumun, bavulumun içinde bulunan kemeriyle bağlandığını gördüm, bavulumun neden açıldığına anlam veremedim ancak uykusuz olduğumdan ve işe yetişmem gerektiğinden üzerinde durmadım ve bagajımı alarak evime geldim.

Eve geldiğimde bagajımın alt kısmının boydan boya patladığını gördüm ve bu yüzden bağlandığını anladım. Açıkçası şu an içinde kayıp eşyam var mı bilemiyorum ama kayıp olmasa bile bavulumu o şekilde patlatıp içinden kemeri alarak bağlayıp bana teslim eden ilgilileri kınıyorum.

Ayten 192 Okunma

Cevaplar

  • Ayten16 Nisan 2013

    ilgili yere mail atmama rağmen maalesef ki bugüne kadar tarafıma herhangi bir bilgi verilmedi.

  • Onur Air Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 20.03.2013 tarihinde Kayıp/Hasarlı Eşya Bölümüne iletilmiştir. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön