19 Ağustos 2015

Onur Hava Yolları İptal Olan Uçuşun Ödemesini 8 Aydır Yapmıyor!

25 Aralık Pazar günü İstanbul-Gaziantep uçuşu sis nedeniyle iptal oldu. Pazartesi günü uçakta yer olmadığı için uçuşumu Salı akşamına aldırdım. Salı gündüz kötü hava şartları nedeniyle uçuş iptal olduğu için otobüsle dönmeye karar verdim. Bu arada cep telefonuma uçuşumun Çarşamba sabahı 09:40'a ertelendiği mesajı geldi.

Uçuşu iptal ettirmek için Müşteri Hizmetlerini 4 kez aradım. 4 aramamda da 15 dakikadan toplam 1 saat telefon başında geçirdim. Yoğun uçuş iptalleri yüzünden sistemde sorun olduğu için daha sonra aramam gerektiği söylendi. Son arayışımda da biletimin yandığı bilgisi verildi. Biletim sigortalıydı ve üzerinden 8 ay geçmesine rağmen ücret iadesi yapılmadı.

Gökben 1.723 Okunma

Cevaplar

  • Gökben20 Ağustos 2015

    8 ay önce yaptığım şikayet de 8 aydır incelemede sanırım...

  • Onur Air Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 9055457 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön