28 Ekim 2016

Onur Hava Yolları Hem Valizimi Kırdı Hem De Mağdur Etti.

23.10.2016 tarihinde İtalya dönüşümüzde İstanbul Atatürk Hava alanından Onur Hava Yolları ile İzmir'e uçuşumuzu gerçekleştirdik. Saat 5:50'de olan uçağımız saat 7:05 olarak hiçbir bilgi verilmeden değiştirildi ve biz nihayetinde İzmir'e indik. Valizimi itinalı bir şekilde yerleştirip koruyucu kılıfını da geçirmiştim. Bagaj bölümünden valizimi aldığımda koruyucu kılıfım param parça olmuştu. Hadi kılıfı geçtim, valizimin teker bölümünün üst kısmı olduğu gibi parçalanmıştı. Ben böyle bir şey görmedim, o kadar yer gezdi valizim kılıfı bile zarar görmemişken İzmir havaalanında alt kısmı parçalanmış bir şekilde teslim aldım. Çıkmadan oradaki güvenliğe sordum, valizim parçalanmış, kırılmış Onur Hava Yolları'nın ilgili ofisi nerede ne yapmam gerekiyor dedim. Bilet satış noktalarına yönlendirdiler, elimde kırık valizle oraya gittim, Onur Hava Yolları'nın bana söylediği bu konuyla muhatabınız biz değiliz dediler.

Sultan 767 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli yolcumuzun mesajı Kayıp/Hasarlı Eşya Bölümüne iletilmiştir. Yolcularımızın bagajları ile ilgili talep ve şikayetleriyle [email protected] adresimizden veya 0212465 29 63 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

  • Sultan 29 Ekim 2016

    Nasıl ilgilenmediklerini kiminle görüşmem gerektiğini, valizimin kırık olduğunu hemen çözüm bulmaları gerektiğini söyledim, çelebi hava yollarının ilgilendiğini orayla görüşmem gerektiğini söyleyip çelebiye gönderdiler. Ben yine elimde kırık valizle bir uçtan bir uca çelebiye gittim. Çelebide ki görevli tutanak tuttu daha sonra benim bilir kişi raporu tamir edilemez raporu almam gerektiğini, bu raporu kendilerine getirip neticeyi bildireceklerini belirttiler. Sonuç hiçbir şekilde çözüm yok oradan oraya yönlendirip sabahın o saatinde beni mahvettiler. Bu durumu sonuna kadar sorgulayıp, gerekli mercilere şikayetimi yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön