25 Ekim 2016

Onur Hava Yolları Habersiz Uçuş Saati Değişikliği...

Maalesef Onur Hava Yolları'nın 8Q151 uçuş numaralı biletini aldık. Onur Hava Yolları biz bileti alır almaz kış saati uygulamasına geçmek istemiş ve tabi ki bize de haber verme gereği duymamış. Hava alanına 1.5 saat önceden gelmeyi geçiyorum, işime de geç kaldım. Üstelik mesaj attıklarını söylüyorlar ama öyle bir mesaj yok. Aynı sorunla gelen bir çok kişi vardı hava alanında. Herkese mi mesaj gitmemiş Onur Hava Yolları?

Ezgi 535 Okunma

Cevaplar

  • Ezgi02 Ocak 2017

    Bana bu şikayetimden sonra, kış saati uygulamasından dolayı uçuş saatinin değiştiği ile ilgili dönüş yapıldı. Neden SMS ya da mail ile saat değişikliği hakkında bilgi verilmediğini soruyorum. Onur Air, cevap verir misin?

  • Onur Air Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli yolcumuzun mesajı Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından 3048923 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış veya yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikâyetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön