Onur Hava Yolları Bir Buçuk Saat Geciken Yurtiçi Uçuş!

Bekir Han B. |

Eşim için 27 Ağustos Perşembe günü 17:35 İstanbul Atatürk - İzmir uçuşuna yer aldım. Normalde 18:30 gibi inmesini beklenen uçuşu beklemek için 18:00 gibi havaalanında oldum. Öncelikle uçuşun biraz gecikeceğini söyleyen görevliler daha sonra her soruşumda yarım saat gecikeceğini belirterek beni oyaladılar. Nihayet uçak 20:15 gibi havaalanına indi. Şikayetçi olduğumu Sivil Havacılık Kuralları gereği ödeme yapılmasını talep etmek için 0800 numarayı aradığımızda bunun mümkün olmadığını belirttiler. Ayrıca eşime sorduğumda insanları saf yerine koyup havaalanında gayet kaba davranarak beklettiklerini, gecikme sırasında bir şey ikram etme nezaketi bile göstermediklerini belirtti.

Etiketler :

Uçuş Rötar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir Han B.
  30 Ağustos
  01:19

  Firmanın CRM tetkilisi; 0 risk politikası (hava koşulları (!), hava trafiği) nedenyile böyle bir şeyin yaşandığını iddaa etti. Söylediğim şey anlaşılmamış. Problem yolcuyu bekletmek değil sadece; en azından uzun süre beklettiğin yolcuya bir su ikramında bulunma nezaketini göstermek. Gecikmenin Avusturya' dan gelen uçağın bakım için hangara çekilmesinden kaynaklandığını bilmek ayrı bir olay tabii. o saatte uçuşa hazır uçak bulundurmak sizin sorumluluğunuz. Yolcunun değil!

 • 29 Ağustos
  16:23

  Değerli yolcumuzun mesajı 1416542 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır.

  Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza crm@onurair.com.tr adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü