Onur Hava Yolları Bilet İsim Değişikliği!

Derya Avcı B. |

Onur air dan annem ve anneannem için bilet almıştım, fakat anneannemin tansiyonu çıktığı için ucamadı, uçuş tarihinden önce bileti açığa aldık. Onur Air'i aradım ve isim değişikliği yapmalarını rica ettim, çünkü anneannem bir daha uçamayacak, çok fazla heyecanlandığı için tansiyonu yükseliyor. Ama bana yardımcı olunmadı, maillerime de otomatik cevaplar ile dönüldü. Bu ekstrem bir durum ve kurallarımız böyle denip kestirip atılamaz. Değişiklik olmuyorsa para iadesi yapılmalı.

Etiketler :

Bilet Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya Avcı B.
  08 Mart
  10:39

  Merhaba

  Bana otomatik mail ile cevap verildiğini yazmıştım zaten mesajımda, bu mail benim için yeterli değil.
  Para iadesi yapılmasını istiyorum, dediğim gibi bu bilet kullanılmayacak, ve kullanılmayacağı kesin olan bir bilet için neden size ödeme yapıyorum??
  tşk
  derya

 • 08 Mart
  09:52

  Değerli yolcumuzun mesajı 18.02.2013 tarihinde 204832 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır.

  Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza crm@onurair.com.tr adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.

  Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü