24 Kasım 2014

Onur Hava Yolları Banko Çalışanı!

8q13 numaralı uçuş ile Adana'dan İstanbul'a yolcuğumuzu sırasında bagaj vermek üzere bankoya gittik. Bagajımız 22,5 kg tuttu el bagajımız olduğunu belirttiğimizde tartmak istediler ve 12,5 kg tuttu bu şekilde uçağa almayacakları belirttiler. 8 kg bagaj hakkı olmasını ve fazlasının alınamamasını uluslararası havayolu kuralı olduğu için makul buluyorum. Ancak biz iki kişi seyahat ediyorduk.

Diğer yorumlardan da anladığım kadarıyla Onur Hava Yolları'nın bütün amacı fazla bagaj ücreti almakmış. Ayda en az iki sefer yolculuk yapıyorum bir daha Onur Air'a biner misin asla!

Hilal 1.579 Okunma

Cevaplar

  • Hilal 25 Kasım 2014

    Müşteri ilişkilerindeki arkadaşınızın tavrı da bankoda çalışan personelinizden çok farklı değildi. Anlıyorum ki çalışanlarınızı müşteri hizmeti için değil müşterilerinizi zor durumda bırakmak için seçiyorsunuz. O kadar mağdur ettiniz bir özür mesajı bile göndermediniz.

  • Onur Air Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli yolcumuzun mesajı 867158 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön