05 Nisan 2013

Onur Hava Yolları Bagajımın İçinden Eşyam Alınmış!

Onur Air vasıtasıyla İstanbul dan Madride gittim. Bavulumu kendilerine emanet ettim. Oraya gittiğimde bavulumdan şarj cihazımın çalındığını gördüm ki defalarca koyduğumdan emin olmuştum çünkü mesleğim gereği telefon ve şarj aletine bağımlı yaşıyorum. Sağolsunlar ucundaki ucuz çevirici aparatıda sokup geri koymuşlar çantaya. Bütün tatil telefonsuz kaldım rezil oldum. Geri döndüm kendilerini aradım.

Eekronik eşya koyarsan çantaya böyle olur yaa tarzında çok kurumsal bir açıklama aldım. Peki elektronik eşya olmasaydı ne olurdu diye sorduğumda "yine parasını vermezdik. Biz ne bilelim çantanda neyin vardı neyin yoktu" tarzı ikinci hoş açıklama geldi. Parasında şarjında değilim bi kuru özür bile yok.

Yilmaz 161 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli yolcumuza 05.04.2013 tarihinde konu ile ilgili geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön