24 Aralık 2014

Onur Hava Yolları Yanlış Yönlendirme Ve İade Edilmeyen Ücret!

Onur Hava Yolları ile 07.12.14 tarihinde İstanbul'dan İzmir'e uçtum. Bileti almadan önce nitelikli bilet için ödeme yapıp sigorta aldım. 07.12.14 tarihinde biletimin saatini değiştirmek için çağrı merkezinizi aradığımda telefondaki bayan nitelikli bilet ile ilgili bir yeri arayacağımı söylemedi ve fazladan 49.00 TL ödedim.


Daha sonra sizin şikayet numaranızı arayarak S***** bey ile konuştum. S***** bey eğer nitelikli bilet için vereceği bir numarayı arasaydım biletin saatini değiştirebileceğimi söyledi.


Ayrıca Onur Air internet sitenizde nitelikli bilet uygulaması sayfanızda yolcu tarafından uçuşun iptal edilmesi durumunda bilet bedeli iadesi diyor.

Haldun 1.187 Okunma

Cevaplar

  • Haldun10 Şubat 2015

    Müşteri hizmetlerinin yaptığı dönüş biz haklıyız, siz haksızsınız dediler ve konuyu kapattılar. Onur airin çözüm önerisi bu! !

  • Onur Air Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli yolcumuzun mesajı 898091 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön