06 Şubat 2015

Onur Hava Yolları Ücret İadesi!

Onur Hava Yolları'ndan 2013 yılında İstanbul-İzmir gidiş dönüş bileti almıştım. Bir nedenle gidemedim ve açık bilet şekline dönüştü. Açık bilette süre sınırı 1 yıl ve aynı güzergah olduğu belirtildi. Bu defa ikametgahım değiştiği için belirtilen güzergahı kullanma durumum ortadan kalktı.


2013 yılında 196 TL ödeyip aldığım biletin iadesinin olmayacağı belirtiliyor. Güzergah ve süreler şirket politikası olmasına rağmen, müşterinin oldukça geçerli nedenleri göz önünde bulundurulmuyor.


Ben ödeme yaparken bileti açığa aldığımda, aynı güzergahta yolculuk yapma gibi bir şartı taahhüt etmem mi gerekiyor. Bu haksız durumun telafisini istiyorum.

Cihan 449 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi06 Şubat 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 946918 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön