25 Mart 2013 #1705206

Onur Hava Yolları Uçak Biletimi Yanlış Havalimanına Kestiler!

Bir kaç hafta önce Onur air den uçak bileti almak için Çığlı Kıpa alışveriş mağazasındaki anlaşmalı ofislerine uğradım. kendilerine İstanbul Ümraniye ye gitmek istediğimi belirtip bu noktaya uçuş düzenleyip düzenlemediklerini sordum. Buradaki bayan bilgisayardan kontrol sağlayıp Atatürk havalimanına biletimi kesti. Kendisine tekrar tekrar sordum bakın uçak Ümraniye'ye gidiyorsa imza atayım İstanbulun yabancısıyım mağdur etmeyin dedim.


Kendisi bir kez daha kontrol edip bana onay verdi. ve gidiş dönüş uçak bileti aldım. Benim için asıl kıyamet uçaktan inince başladı. Ümraniye Anadolu yakasındaymış. İstanbul'da kendilerinden yardım istediğimde ise benden ek ücret talep ettiler. Hatanın bedelini ben ödedim.

Tolga 133 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 224183 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön