25 Mayıs 2015

Onur Hava Yolları Rötarlar ve Hizmetleri!

2 hafta önce yapılan şikayet konusuna daha yeni cevap verebilen bir departmanları var. Artık Onur Hava Yolları'nın ne yaptığını ve ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. Tedarikçileri berbat, uçak içi hizmeti sıfır, müşteri ilişkileri sıfır. Tek olumlu yönleri güler yüzlü ve elinden geleni yapmaya çalışan kabin ekibi. Onları da zor durumda bırakan Onur Hava Yolları idari birimleri.

Yusuf 342 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf27 Mayıs 2015

    Sizin verdiğiniz tüm cevapları inceledim. Hepsi standart aynı cevap, çözüm üretmekten uzak, nasılsa zamanla unutulur gider mantığında bir yaklaşım. Bu yaptığınız hizmet çözüm odaklı değil. Hiç cevap vermemeniz çok daha mantıklı. Sırf cevap vermek için cevap verilmez. Onur Air'in acilen kendini toparlaması, düzeltmesi gerekmektedir. İşim gereği gidiş gelişlerimle beraber ayda en az 12 defa uçuyorum. Ve ne zaman Onur Air le uçmak zorunda kalsam size etmediğim laf kalmıyor.

  • Onur Air Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 1046789 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön