13 Haziran 2016

Onur Hava Yolları Ramazan Kampanyası Mağduriyeti

Onur Hava Yolları'nın ramazan kampanyası kapsamında yurt dışı uçuşlarda %25 indirim şeklinde SMS yolladılar üyelerine 10 Haziran 2016 tarihinde 18:23'te ancak kampanyaya kayıt için yaklaşık 20 adet SMS attım, geri dönüş olmadı. Ardından kampanyanın maili geldi, mailin cevabını aldım ve şifreyi kampanyadan faydalanmak için yaklaşın 2 gündür sürekli rezervasyonlar yapmak kaydıyla almak istedim ancak bir türlü kampanya kayıt indirimi yapılamamakta.

Tüm web sistemleri Windows, Explorer vs. giriş yapmaya çalıştım, defalarca müşteri hizmetlerini aradım ancak bir türlü giriş yapamadım. Bu arada 2 yetişkin 1 çocuk uçuşu 1211 TL'den 1359 TL'ye çıktı. Bırakın indirimden yararlanmayı zarara bile uğramış durumdayım.Onur Hava Yolları'nın bu ciddiyetsiz kampanyalarından dolayı kınıyorum. İnsanları mağdur etmeyiniz yazık!

Tuncay 305 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli yolcumuzun mesajı 2643892 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

  • Tuncay15 Haziran 2016

    Hala dönüş yapılmadığı gibi ayrıca 5 kez müşteri hizmetleri ile görüştüm 5 ayrı cevap verildi. Hiç kimsenin umurunda değil ve bilgisiz ilgisiz müşteri hizmetlerine sahip. Çok kalitesiz bir firma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön