23 Ocak 2014 #2249294

Onur Hava Yolları Personeli Kaba Ve Saygısız!

Öncelikle Erzurum'dan İstanbul'a tam 3,5 saatte geldik ve hava muhalefetinden dolayı değil uçak güya 15:15'de kalkacaktı fakat değerli pilotunuzun yaptığı açıklama 'biletinizde 15:15 yazarda ama 15;30 kalkar geç kalkmamazın nedeni de aynı koltuğa iki kişiye bilet kesilmesi... Yok artık ya otobüs firmaları bile aştı bunu artık.


Hosteslere gelelim, efendim ben sizi şikayet etmek istiyorum deyip şikayet formu istedim bizde ondan yok gidin internetten edin diyen çok bilmiş hostes hanımlar... Ardından montumu üste bagaja koyacağım montuda çantanıza çok dolamışsınız.. Ve buna benzer saygısızlıklar.


Bence benim yazdılarımı yabana atmayın, Onur Hava Yolları ekibi ben yılda 1 kez uçmuyorum. İsterseniz T.C.'mi vereyim sorgulayın, yani bir çalışan şikayet edilmekten çekinmiyor disiplinsizce hareket ediyorsa birilernin bunu soğulaması gerekir.


Ucuz diye alıyorduk artık ondanda vazgeçtim pahalıya uçarım ama insan gibi uçarım benim şikayetim 1 değil çevreminde bundan etkileneceğini varsayarsak... O yüzden kaybetmeye mahkumsunuz böyle insanlarla ve bu zihniyetle çalıştığınız sürece.

Serkan 218 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli yolcumuzun mesajı Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından 469721 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön