03 Nisan 2013

Onur Hava Yolları Param Yok!

02. 04. 2013 tarihinde yapmış olduğum yolculuk esnasında turuncu bavulumun ön küçük gözünde bulunan 4 adet 100tl lık banknotlar halinde bulunan 400tl. tutarındaki param şuanda yok.
Güvenlik kameralarınızın izlenerek durumun açıklığa kavuşturulmasını istiyorum. Gerekirse savcılıktan her türlü izni almaya hazırım.

Sizlerinde kesinlikle bu konu ile ilgili her türlü çalışmayı yapacağınızı ve paramı tarafıma iade edeceğinize ayrıca suçlunun gerekli yaptırım ile cezalandırılacağına inanıyorum.

Feyza 162 Okunma

Cevaplar

  • Feyza05 Nisan 2013

    Hava limanlarında her yerde kameralar olmasına rağmen. Uçakların valiz taşınan kısmında kamera yok. Bizler eşyalarımızı emanet ediyoruz. Ahlak sahibi olmayan insanlar kameraların olmamasından faydalanarak valizlerimizden eşyalarımızı alıyorlar. Biz emin ellerde olduğunu sandığımız valizimizi evde açınca görüyoruz ki durum içler acısı. Çözüm çok çok basit. O bölgelere de kamera yerleştirmek.

  • Onur Air Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli yolcumuza 03.04.2013 tarihinde konu ile ilgili geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön