03 Haziran 2014

Onur Hava Yolları Paragöz Havayolu Taşımacılığı!

Onur Hava Yolları asla kullanmayacağım havayolu firması. Bu çağda hala bu kafayla çalışan firmaların bulunması inanılacak gibi değil, 26/04/2014 13,40 AYT/IST ile yaptığım uçuş öncesi havaalanında iki saatten fazla rötar yapıldığı halde bu süre zarfında aç susuz bir şekilde 6 yolcum ile bekletildik, uçağa alındıktan sonra da personelin asık suratlı olduğunu ve bu kadar beklediğimiz halde bir bardak suya bile sıkılmadan 3 TL para isteyen bir anlayışı kınıyorum!


Üstelik bir ikrammış gibi sunulmaya çalışılan minicik bir şekeri de daha sonra parasını tahsil edeceklerini düşündüğümden kibarca reddettim. Bir süre önce ismine güvenerek bilet aldığım bu Onur Hava Yolları firmasını kınıyorum!

Salih 1.702 Okunma

Cevaplar

  • Salih11 Haziran 2014

    ilgili firma tarafından aranarak,"kuralların" bu olduğunu hatırlatan bir görüşme yapmakla hiç bir sorun çözülemez...

  • Onur Air Temsilcisi03 Haziran 2014

    03/06/2014 tarihinde Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön