14 Mayıs 2013 #1797826

Onur Hava Yolları Para İadesi!

1 Mayıs'ta Atatürk Hvl.09.00 Kıbrıs uçağı için 3 kişi 08.00’da dış hatlara girdik. Danışmanın yanlış yönlendirmeleriyle 08.30’da check point TC kimliği girişindeydik.Check-in’ler yapılmış,bagaj yoktu. Biniş kartlarını göstermemize rağmen,bulunduğumuz TC kimlik girişinden çıkarıldık.


Danışma gittik,aceleye gerek olmadığını,1 sonraki uçuşa biletleri değiştireceklerini söyledi,bizi Onur Air’in iç hatlar şubesine gönderdi. Hızlıca Onur Air'e gittik,uçağa artı binemeyeceğimizi,biletlerin yandığını söylendi. Görevlilerin yanlış yönlendirmeleriyle doğru yolumuza döndürüldük,vakit kaybedip uçağı kaçırmamıza sebep oldular. Amirleri hatalarını kabul edip bizden özür de diledi.Paramızın iadesini istiyoruz.

Ayşe 268 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe14 Mayıs 2013

    100 kez aradım kaç kere geri dönüş yapıldı? 1 kere geri dönüş yapıldı da ne oldu? 15 gündür bir çözüm yolu izlenemedi ve bir yere varılamadı, 3 kişinin Kıbrıs gidiş bileti ve dönüşlerimizin %30'unu kestiniz. Az buz para değil, biz parayı sokakta toplamıyoruz. Acil çözüm bekliyoruz yoksa yurtdışına sıkça çıkan bir aile olarak Onur Air'le alışverişimizi kesip kimseye iyi tavsiyelerde bulunmayacağız.

  • Onur Air Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 252734 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön