19 Mart 2013 #1692936

Onur Hava Yolları Para İadesi!

13 mart tarihinde Onur Air internet adresinden 17 mart 16:40 İstanbul antalya uçuşuna ait uçak bileti aldım, dün havaalanına gittiğimde uçuşa ait biletim olmadığını söylendi. Kredi kartı ekstreme baktığımda uçak biletinin alındığını tutarın kartımdan düştüğünü gördüm Onur Air firmasına danıştığımda işlemin askıda kaldığını tutarın tarafıma iade edileceği belirtildi. Bankamı aradığımda herhangi bir iade olmadığı söylendi tekrar Onur airi aradım bütün bilgilerimi vermeme rağmen bilette ismim olmadığı iddaa edilerek tutarın tarafıma iade edilemeyeceği belirtildi.

Neşe 300 Okunma

Cevaplar

  • Neşe19 Mart 2013

    bu numarayı aradım fakat hiç bir şekilde yardımcı olamayacağı belirtildi,bir daha kesinlikle onurair firmasını kullanmayacağım, hiç bir şekilde çevreme tavsiye etmeyeceğim ve şikayetim bura ile sınırlı olmayıp tüketici haklarına da şikayette bulunacağım.

  • Onur Air Temsilcisi19 Mart 2013

    Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön