16 Nisan 2013 #1746661

Onur Hava Yolları Online Check-in Ücretli!

Online check-in ücretliymiş. Böyle bir saçmalık olur mu? Bütün firmalar işlemlerin internet üzerinden yapılması için yönlendirirken, Onur Air'in böyle bir yol izlemesine bir anlam veremedim. Şikayetçiyim bu durumdan! Sistem düzeltilsin, insanları mağdur etmesinler böyle!

Nihan 950 Okunma

Cevaplar

  • Nihan24 Nisan 2013

    Yer seçme hakkı verdikleri ücretliymiş hizmet. Son derece saçma bulmama rağmen konu ile ilgili yapılabilecek bir şey yok. Uygulamaları bu şekilde. Ucuz bilet lazımsa başvurulabilecek bir firma olduğunu düşünüyorum. Aksi halde koltuk seçme özgürlüğünü bir ayrıcalık veriyormuş gibi gören bir firma karşısında çok fazla beklenti içine girmiş olursunuz.

  • Onur Air Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 236110 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön