22 Şubat 2013 #1648798

Onur Hava Yolları Online Check In Ücretli!

Az önce yarın sabah ki uçuşum için online check in yapmak istediğimde, koltuk seçimi için ücret ödemeden online check in yapamadığımı farkettim. Pazarda rakiplerinizin hiçbirisi bu şekilde bir uygulama yapmazken, şirketin müşterileri bu şekilde zorunlu tutması ne kadar etik acaba? Müşterilerinize opsiyon sunmadan, onlara online check in sırasında koltuk seçimini min. 5 TL olmak üzere ücret ödemeye mecbur bıraktığınız için gerçekten bir ilke imza attığınız aşikar.


Tavsiyem en azından diğer bir havayolu şirketini kendinize örnek alarak yolcuları zorunlu tutmadan koltuk seçim hakkını sistem tarafından da verilebilir hale getirmeniz.

Sezin 250 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi28 Şubat 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 207966 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön