23 Ekim 2014

Onur Hava Yolları Nitelikli Bilet Uygulaması Şartlarına Uymuyor

Onur Air'dan 27 ekime aldığım uçak biletimi nitelikli bilet uygulamasına 3,5 TL daha ödeyerek satın aldım. Ve daha sonra seyahat tarihimi 2 gün sonrasına aktarmam gerektiği için biletimi iptal etmek istedim (yeni biletimi de zaten aynı yerden alacaktım).


Ancak sözleşme şartlarında kesinlikle belirtilmediği halde (nitelikli bilet uygulama tablosunda yolcu tarafından uçuşun iptal edilmesi bilet bedeli iadesi yazdığı ve sözleşme şartlarında da hiç bir şekilde ücret kesintisinden bahsedilmediği halde) biletimi iptal etmek istediğimde nitelikli bilet ücretinin ve hizmet bedelinin dışında bir de bilet ücretinin yarısını kestiklerini söylediler. Sözleşme dışı işlem yapılıyor, şartlara uyulmuyor.

Pelin 886 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi23 Ekim 2014

    Değerli yolcumuza 831907 bildirim numarasıyla 23/10/2014 tarihinde Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından cevap dönülmüştür. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön