28 Mart 2013

Onur Hava Yolları Kıbrıs Check-in!

28.02.2013-05.03.2013 tarihleri arasında Kıbrıs seyahatimiz için firmanızdan 4 kişilik uçak bileti aldık. Dış hatlar Onur Air ofisinin önüne geldiğimizde tam olarak uçağın kalkmasına 50dk. vardı. Burada görevli bir bey kendisinin yetkili olduğunu kesinlikle hiçbir şekilde işlem yapılamayacağını biletlerimizin yandığını belirtti. Bunu yaparken hiçbir ekran kontrolü yapılmayıp tamamen saate bakıp binemezsiniz denmesine mi üzülelim yoksa biletlerin bir kısmı bedelini alıp başka uçuşu yönlendiremediğinize mi?


En azından biraz olsun inisiyatif alıp bir kolaylık sağlamanızı beklerdik. Üzülerek söylerim ki firmanızla ilgili en ufak olumlu düşüncem yok.

Melda 137 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 225826 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön