25 Nisan 2013 #1763126

Onur Hava Yolları İnternet Şubesi Hata Verdi ve Bilet Ücreti Çekildi!

Dün saat 16.22de Onur Air internet şubesinden tüm işlemleri yaparak ücretimi ödedim. Ödeme sonrasında site hata verdi ve ücret çekilmesine rağmen biletleme işlemi yapılamadı. Bu saatten sonra hem bankam hem de onur air müşteri temsilcileri ile görüşme yaptım. Onur Air tarafında sorun yok size paranız ödenir diyorlar. Ancak banka ile görüştüğünüzde haklı olarak aracı olduklarını işlemin başarı ile yapıldığını ancak Onur Air'den bir iade talebi gelmedikçe işlem yapmayacaklarını söylüyorlar.


Onu Air tarafındaki müşteri temsilcileri tamamen ilgisiz ve sizinle konuşmak dahi istemiyor. Bu yaşanan olay o kadar çok olmuş ki sanki çok normal gibi davranıyorlar.

Ömer 134 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi25 Nisan 2013

    25/04/2013 tarihinde Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza geri dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön