26 Ekim 2016 #6789202

Onur Hava Yolları Hasarlı Bagaj/Bebek Arabası Telefonlar Devamlı Kapatılıyor

18.10.16 gecesi Antalya'dan Köln'e geldik. Ne yazık ki daha 3 aylık olan bebek arabamız hasar gördü. Aslında bebek arabası kargo esnasında dikkat edilmesi gerekirken, ne yazık ki hem yatağın klipsleri kırılmış hem de yatak baş üstü yüklendiğinden iyice kirlenmiş.
Bu hasarı Köln'e vardığımız gibi hemen bildirdik ve rapor tutuldu. Bebek arabası 3 aylık ve 459€ olduğu raporda tutuldu. Bende birkaç gün içinde bana hava alanından verilen kağıttaki numarayı aradım, ne yazık ki telefona kaç gündür hiç kimse çıkmıyor.
Bunun üzerine kağıttaki ve homepage'nizde ki e-mail adresine bu durumu ve gerekli olan bütün belgeleri yolladım ama buradan hiçbir cevap alamadım. Telefonlar devamlı 1-2 dakika sonra kapanıyor. Umarım Onur Hava Yolları müşteri hizmetleri bu tür durumları bilinçli olarak yapmıyordur. Şuanda mağdur durumdayız ve Onur Hava Yolları'na ulaşmak imkansız gibi ama bu durum kabul edilemez.

Baris 621 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli yolcumuzun mesajı Kayıp/Hasarlı Eşya Bölümüne iletilmiştir. Yolcularımızın bagajları ile ilgili talep ve şikayetleriyle [email protected] adresimizden veya 0212465 29 63 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla.

  • Baris08 Kasım 2016

    Uzun bir süre telefonla aramayı denedikten sonra, en sonunda telefonda ismini vermek istemedeğim bir hanımefendiye ulaşabildim. Benim sorunumla ilgileneceğini söyledi, benim 2 kere mail atmama rağmen, ellerine herhangi bir mail ulaşmadığını söyledi. Bu biraz garip, çünkü yanlış bir adrese mail atsam, serverlerden bana adres bulunamadı diye bir haber gelmesi lazım ama gelmedi. Belkide Onurairin kendi mailinde bir sorun vardır bilmiyorum. Ama Hanımefendi kendi iş mail adresini verince, kendisine ulaşabileceğimi söyledi ve bende şikayetimi kendisine yolladım. Bana 10 gün içinde tamir masraflarının karşılacağını söyledi. Şu anda beklemekdeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön