17 Şubat 2015

Onur Hava Yolları Düzeltmiyorlar!

24 Şubatta yapacağım yolculuğun biletini ve telefonumdan yaptığım için onun gazabına uğrayarak 23 Şubat'a aldım. Nitelikli bilet uygulaması var Onur Hava Yolları'nın, bir miktar para para ödeyip uçağı kaçırmanıza, uçuş iptaline, rötar yapmasına karşı sigortalıyorlar.

Yaptığım hatayı 10 dakika içinde fark edip düzelttirmek istedim. Bana müşteri destek hattından ''bununla biz ilgilenemiyoruz, nitelikli bilet müşteri hattını mesai saatleri içinde arayınız'' diye bir numara verdiler dün akşam. Bugün ilk iş aradım fakat sonuç yinede benim zarara girmeme çıkıyor. Biletimi iptal ettirip tamamını değil %50'sini iade alıp yeni bilet almalıymışım. Zarara girmeden yeni biletimi almak istiyorum.

Gülçin 381 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi17 Şubat 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 958457 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön