06 Mayıs 2013 #1782066

Onur Hava Yolları [email protected] Adresine Gönderdiğim Maile Hala Yetkililerden Cevap Yok!

[email protected] com. tr adresine 01. 05. 2013 tarihinde gönderdiğim şikayet mailime firma yetkilerince hiçbir geri dönüş olmamıştır, konu benim için acil ve önemlidir. Bu siteden sizin için yapılan şikayetlere [email protected] com. tr adresine dönüş apın diye otomatik cevap veriyorsunuz fakat verdiğiniz adrese yapılan şikayetler ile ilgili herhangi bri geri dönüş yapmıyorsunuz. Acil yardımlarınızı rica ederim.

Özlem 660 Okunma

Cevaplar

  • Özlem19 Ağustos 2013

    merhaba, çevremdeki herkesi asla onur air ile yolculuk yapmalarını engelliyorum. Üzerinden zaman geçmesine rağmen konu benim için kapanmış değil. Tamamen firma yetkililerinin hatası yüzünden uğradığım maddi ve manevi zararı bende bir müşteri olarak Onur Air' den alamıyorsam eğer bende elimden geldiğince kendimi ve çevremi onur airin müşterisi olmaktan çıkarıyorum. Ben bir müşteri olarak bunun için elimden gelen çalışmayı yapacağım, benim çabalarımla müşteri olmayan 20-30 müşteri belki onur airi etkilemez, ama bunun bir akım şeklinde ilerleteceğimizde özellikel vurguluyorum. Burada %100 firma hatalıdır. Ve ne dönüşleri, ne tavırları, nede ilgileri olumlu değildir.

  • Özlem10 Mayıs 2013

    Onur Air tarafından ilkm mailime geçte olsa cevap geldi. Fakat benim daha önce telefonda görüştüğüm Ayşegül hanım cevap yazmış. Sanırım Onur_Air' in şikayet masasında tek bir kişi çalışıyor. Ben daha yetkili ve çözüm odaklı, beni anladığına inandığım bri temsilci ile görüşmek istiyorum. Ve benim mağdur olduğunu düşündüğüm konu hakkında bana hiç bir şekide çözüm sunmadılar. Klasık prasudurleri yazdılar. Bizler belli konumlarda insanlarız, eğer bizden kaynaklı bir hata olsa zaten vakit ayırıp bu konu üzerine gitmezdim. Ve hala ısrarla, onur air tarafından çözüm bekliyorum. İkinci mailime hala dönüş olmadı. Haftaya gideceğim İzmir seyahati için şirketimin aldığın onur air biletini iptal ettirdim ve süreç böyle devam ederse ve bu konu çözümlenmez ise tepkimi her türlü yasal ve sosyal ortamda devam ettireceğim. Bilginize.

  • Onur Air Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli yolcumuzun mesajı 241562 bildirim numarasıyla incelemeye alınmış ve Müşteri İlişkileri Uzmanlarımız tarafından yolcumuza dönüş yapılmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön