16 Şubat 2015

Onur Hava Yolları Çocuk Bileti Almak İçin Havaalanına Gitme Zorunlu!

İki yetişkin bileti aldıktan sonra kızımı sonradan eklettik çağrı merkezini arayıp refakatçi ekleyerek PNR numaralarımızı bağladılar ancak ne çağrı merkezi ne herhangi bir acente ne de internet üzerinden alım yapamıyoruz mutlaka Atatürk Havaalanı'na gidip almak zorundaymışız.


Anadolu yakasında oturuyoruz opsiyon süremiz yarın bitiyor ve acentelerden aldığımız bilgiye göre uçuşları yoksa orada olmama ihtimalleri de varmış ve bu şekilde sonradan çocuk bilet alımlarında bu şekilde sorun yaşanan tek firma Onur Hava Yollarıymış. Acente de bugün bizim sayemizde öğrendi bu devirde böyle bir işleyiş anlaşılır gibi değil ayrıca tüm bunları belirtmemize rağmen opsiyonu da uzatamıyorlar.

Ayşe 526 Okunma

Cevaplar

  • Onur Air Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli yolcumuzun mesajı 957898 bildirim numarasıyla incelemeye alınmıştır. Yolcularımızın her türlü talep ve şikayetleriyle ilgili Müşteri İlişkileri Departmanımıza [email protected] adresimizden veya 0850 210 66 66 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. Saygılarımızla. Onur Air Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön